Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla organizacji non profit

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Teraz masz szansę zgłosić wniosek o szkolenia, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za uczestnictwo w zajęciach nie zapłacicie jedn

Czytaj więcej...

Biznes charytatywnie

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Wespół z Fundacją Training Projects zachęcamy do wzięcia udziału w programie „Pracodawcy dla NGO”. W ramach naszego projektu pracownicy firm mają niecodzienną szansę dostać od fundacji nieodpłatne treningi biznesowe – jako swoisty prezent w rewanżu za świadczoną dobroczynność. Na dziś kursy przeprowadzono dla ośmiu przedsiębiorstw – w każdym miesiącu wylosowywana jest kolejna nagroda. Serdecznie zapraszamy. Beneficjent ma prawo wybierac lokalizację warsztatu, najepszą dla siebie datę, a co najważniejsze - temat konferencji. Do wyboru jest kilka dziedzin: od psychologii biznesu, przez myślenie strategiczne albo szkolenia dla sprzedawców, po gry symulacyjne i strategiczne.

Jak na razie z naszego wsparcia skorzystali: Region Warmińsko-Mazurski NSZZ "Solidarność", Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny, Miasto Przasnysz/Urząd Gminy Przasnysz, EDUSTAR Centrum Szkoleń i Doradztwa.

Wylosowane akcje: Live English: Improving English Teaching for Adult Women, Poszukiwana 45: rzetelność, zaangażowanie, doświadczenie, Małopolska Służba Zdrowia - kursy specjalistyczne i dokształcające dla pielęgniarek i położnych z Małopolski, Akademia Bankowości i Sprzedaży, Szkolenia na 5+ dla osób w wieku 45+

Warsztaty dla zwycięzców w naszym programie prowadzimy w ośrodkach szkoleniowych, które były tak uprzejme dać nam duży rabat na pobyt. Niebieski Tren w Bieszczadach i Diamentowy Kasztel w Krapkowicach.

Naszym partnerem w promocji wolontariatu firm jest firma badawcza Instytyt Zarządzania z Katowic. To najlepsza firma w tematyce gier biznesowych, spotkań integracyjnych i niektórych szkoleń rozwoju osobistego. Wspólnie oferujemy wszystkim zainteresowanym poniższe rozwiązania:

- Profesjonalne symulacje planszowe z zakresu kierowania projektami, planowania strategicznego, finansów dla niefinansistów, efektywności osobistej, LEAN manufacturing a także rozwiązywania problemów

- Zespolowe projekty team building o coachingowym charakterze – programy uczące umiejętności budowania zespołu, porozumiewania się w grupie i organizacji, motywowania pracowników czy rozwiązywania konfliktów.

- Warsztaty menedżerskie z następującej tematyki: budowanie zespołów międzynarodowych, działanie strategiczne, wdrażanie zmian organizacyjnych, kierowanie ludźmi, motywowanie, asertywność, oraz tematyka sprzedażowa

Jako współpracownik tej firmy gwarantujemy rabat na wszystkie opisane tutaj usługi – 30% dla każdego kto powoła się na nas. Dodatkowo chętnie przeprowadzimy na życzenie program doradczo coachingowi wspierający wdrażanie efektów szkolenia.


Tagi: