Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla organizacji non profit

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Teraz masz szansę zgłosić wniosek o szkolenia, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za uczestnictwo w zajęciach nie zapłacicie jedn

Czytaj więcej...

HR to ja

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Optymalizacja zasobów ludzkich i rozwój osobisty pracowników są obszarami, w przypadku których większość kadry kierowniczej popełnia mnóstwo błędów. Podchodzenie w instrumentalny sposób do pracowników czy też wykorzystywanie swojej pozycji w firmie to zaledwie niektóre grzechy, jakie często się obserwuje w firmowych relacjach.


Jeżeli relacje w firmie między pracodawcą a załogą pozostawiają wiele do życzenia, to chętnie w celu poprawy mogę zaproponować jakąś pomoc. Przy takich zleceniach w pierwszej kolejności zaczynam się skupiać na podejściu w całościowym wymiarze, próbując się zająć pełnym obszarem w nieco większym przedziale czasu. Mogę spoglądnąć dzięki temu szerzej na daną firmę, poznać jej długofalowe cele, i odpowiednio dobrać optymalizację działań HR.


Z pewnością przydatne jest w wykonywaniu pracy wiedza, którą przez lata zdobywałam. Skończyłam między innymi kierunek psychologiczny na Uniwersytecie Warszawskim, o specjalności związanej z psychologią pracy. Przez kolejne lata nadal rozszerzałam swoją wiedzę, zapisując się na dodatkowe kursy z obszaru optymalizacji procesów pracowniczych, doradztwa zawodowego czy też mediacji i negocjacji.


Dzięki pozyskanym umiejętnościom mogę wykazywać się pełnym profesjonalizmem w czasie wykonywania swojej pracy. Bardzo chętnie współpracuję z licznymi przedsiębiorstwami i firmami, jak również z urzędami różnego szczebla i organizacjami pozarządowymi. Wspieram podmioty, którym proponuję pełną obsługę w każdym obszarze powiązanym z HR, czyli w procesach rekrutacji i motywowaniu pracowników i ich rozwoju.


Mogę się również zajmować pracami wdrożeniowymi dotyczącymi sposobów związanych z zarządzaniem pracowniczymi zasobami, a także z szkoleniami i treningami rozwojowymi. Bardzo lubię się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem, między innymi przy pomocy opracowanego przed kilku laty poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources a także wielu publikacji w branżowych pismach.


Nawiązanie współpracy z moją osobą to przede wszystkim wysoki poziom poufności, zaufanie moich klientów są dla mnie bardzo ważne. Zajmuję się między innymi wykonaniem audytów kompetencyjnych, pomagam w wytyczeniu nowych standardów  oraz optymalizuję całość procesów kadrowych. Chętnie także realizuję warsztaty dla kadry kierowniczej, które dostarczą cennej wiedzy równocześnie zwiększą poziom motywacji do lepszej pracy.Tagi: